YogaPoint

Diář speciálně pro ženy05. prosinec 2018

Diář speciálně pro ženy 2019

Jsem si nablízku a vychutnávám si život ve všech jeho barvách.

Představte si na chvíli tento diář jako loďku, která vás ponese v následujícím roce v proudu vašeho života. Zcela přirozeně a nenuceně vás naučí využívat možnosti měsíčního cyklu. Jasně budete vnímat, kdy plánovat v diáři nové aktivity, kdy je vhodný čas pro dokončení všeho započatého a kdy si na pár dní odpočinout.

Každá jsme jedinečná a každé ženě nabízí diář své jedinečné využití. Avšak můžete si být jistá, že vám bude stále připomínat, že nejdůležitější je přítomný okamžik. Jemně vás bude navracet do tady a teď, abyste si lépe uvědomila jednotlivé dny, týdny, měsíce i roční období.

Každá jsme jedinečná! 

A toto je diář pro nás všechny.  

Můžete jej plně využít podle svých aktuálních potřeb. Zaplňte diář vašim životem. Plňte jej pracovními záležitostmi, radostmi, myšlenkami, nápady, plány, které vás čekají. Těšte se s ním na odpočinek a dovolenou.

Svěřte mu, s čím si nevíte rady. Malujte do něj, klidně ho pohlaďte a přivoňte. 

Je to váš život! Prožívejte jej ve všech jeho barvách - takový jaký je – právě teď.

Diář speciálně pro ženy 2019  je plný novinek a hodnotných dárků pro váš spokojený rok

Co jsme pro vás v diáři pro rok 2019 připravily?

 Jógové DVD (více než 120 min jógy), které obsahuje rozcvičení,  4 sestavy pro jednotlivé týdny v měsíci ženy a závěrečnou relaxaci -  Vždy si můžete zacvičit podle aktuálních potřeb a možností a cítit se skvěle!

Jídelníček zpracovaný podle ročních období pro nás ženy. Tak jak se mění roční období, mění se přirozeně potřeby našeho těla, správným jídlem můžeme podpořit naši vitalitu a zdraví.

Záznamové tabulky - symptotermální metody, metody přirozené antikoncepce, které můžete spolu s diářem začít využívat.  Neznáte tuto metodu, rádi vás ji naučíme! 

Barevné samolepky v podobě motýlků, které jsou nedocenitelnou pomůckou pro veškeré plánování.


Vaše Lucie Hrubá