YogaPoint

Podmínky a pravidla rezervace lekcí29. září 2018

Nejdříve je nutná registrace

Nejdříve se prosím zaregistrujte. Do vašeho e-mailu Vám obratem přijde aktivační kód ve formě odkazu, pozor, někdy padá do spamu, tak si jej prosím zkontrolujte. Pokud by Vám kód nedorazil, prosím kontaktujte mě, společně to určitě vyřešíme. Aktivační kód prosím potvrďte, lze většinou kliknutím na odkaz, který se otevře ve Vašem prohlížeči. Otevře se Vám Váš profil, který můžete upravit, změnit si heslo apod. A to je celé, jste přihlášeni a můžete si rezervovat libovolnou lekci. Můžete přejít na další bod...

Pak můžete lekci rezervovat

Po zaregistrování si již jednoduše můžete rezervovat jakoukoliv vybranou lekci. V rozvrhu lekcí klikněte na políčko Vámi vybrané lekce a otevře se Vám stránka, kde si můžete přidat 1– 4 rezervací na své jméno. Zároveň vidíte, kolik volných míst na lekci zbývá.

Nejsou volná místa na lekci

Rezervujte se jako náhradník. Je naprostým pravidlem, že z každé lekce se někdo omluví. Na takto uvolněné místo se automaticky přeřadíte z místa náhradníka Vy a rezervační systém Vám pošle smsku, že můžete na lekci přijít.

Zaplatíte až před lekcí

Pokud jste si udělali registraci, máte první lekci zdarma. Poté si můžete koupit permanentku nebo platit jednorázové vstupné.

Zakoupení permanentky

V každém období si můžete zakoupit permanetku pro pravidelné cvičení na lekcích jógy. Sami si určíte, jak často chcete cvičit. Čím častěji cvičíte, tím je pro Vás cena 1 lekce výhodnější. Podrobné informace zde - http://www.jogaturnov.cz/clanek/rozvrh-lekci-zari-2018-leden-2019. Permanentka má omezenou platnost. Permanentka je nepřenosná - je na jméno. V individuálním případě lze převést určitý počet nevyčerpaných lekcí na jiné období - v případě, že se jedná o náhlou zdravotní příhodu, která vcelku trvá déle než 4 týdny a kterou lze doložit lékařským potvrzením.

Na lekci nemohu přijít

Pokud nemůžete na lekci přijít, neomlouvejte se, máte na to právo a mě do Vašich důvodů nic není. Pokud nebudete na lekci moci přijít, je nutné rezervaci on-line zrušit nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce. Na takto uvolněné místo bude moci přijít náhradník. Příště, až nebudete na lekci moci přijít např. ze zdravotních důvodů, rádi využijete tuto možnost náhrady Vaší oblíbené lekce za jakokouliv lekci v rozvrhu.

Na lekci nepřijdu a nezruším rezervaci

Tato lekce Vám bude odškrtnuta při další návštěvě z permanentky, ať už byly důvody pro nezrušení rezervace jakékoliv. 

Nechci registraci

Pokud se Vám z jakéhokoliv důvodu nechce u nás registrovat, lekci si můžete přesto e-mailem objednat.

Nedaří se mi přihlásit on-line

Pokud se Vám z jakéhokoliv důvodu nedaří přihlásit on-line, kontaktujte mě.

Zrušení lekce ze strany lektora

Pokud dojde ke zrušení lekce ze strany lektora a jedná se o max. dvě lekce v danném dni za danné období (př. v období září 2018 - leden 2019 bude zrušena 2x lekce v úterý v 18:45), máte možnost si lekci nahradit v jiný den v danném období, lekce se nepřevádějí. Bude-li zrušeno více lekcí, lze si je převést do dalšího období.