YogaPoint

Rozvrh podzim 2019 a ceny permanentek02. září 2019

Prázdniny jsou v polovině a někteří už jistě pomalu pomýšlíte na podzimní jógu. Zde si  můžete přečíst, jaký bude rozvrh lekcí od září, jak na rezervace lekcí a koupi  permanentky. A kdo z Vás vyhraje permanentku zdarma:-)

V podzimní sezóně nás čekají tři novinky v rozvrhu lekcí:

První  novinkou je skvělá zpráva, že do týmu lektorů JógaLucieVlčková přibude úžasná lektorka Hathajógy Lucka Hrubá, která se na mateřské dovolené rozhodla vést jednu lekci i v našem studiu. Hathajóga je charakteristická mírnějším tempem lekce, než např. vinyásajóga a je tak obzvlášť vhodná pro úplné jógové začátečníky. Více o Lucce si přečtěte zde: https://www.jogaturnov.cz/clanek/lektorka-hathajogy-lucka-hruba

Druhá novinka v rozvrhu lekcí je Kurz vinyása jógy ve středu od 17 hod pod vedením Lucie Vlčkové. Je to úplná novinka. Lucie předává vedené lekce vinyásajógy ve čtvrtek a úterý Jirkovi, a veškerou svojí energii hodlá napřít do tohoto Kurzu. Zajímavostí kurzu bude to, že na něj lze chodit v úplně stejném režimu, jako na otevřené lekce. Tedy na permanentku a nemusíte přijít pokaždé. I když to bude samoyřejmě pro Vás užitečnější. Kury bude vhodný jak pro ty, kteří se chtějí v józe posunot dále, tak i pro zkušené ashtangíny. Ovšem i úplný začátečník si přijde na své. Odlišný bude v tom, že se trošku zmíníme na každé lekci i o filosofii jógy, tedy o teorii. Více se dozvíte zde: https://www.jogaturnov.cz/clanek/kurz-vinyasajogy-od-zari-2019-novinka-

Třetí novinkou je to, že některé z lekcí budou prodloužené na 75 min. V rozvrhu lekcí však zůstává i dostatek lekcí 60 minutových. Sami se tak můžete rozhodnout, čemu dáváte přednost. Na potřebě lekce prodloužit jsme se shodli napříč naším týmem. Nějak toho máme tolik, co Vám chceme pokaždé ukázat, předat, naučit...a hodina nám přestává stačit. Praxe 75-min i 90-min lekcí je ostatně poměrně běžná ve většině jógových studií. Na permanentce tedy přibude políčko s kolečky rozdělenými na 4 dílky. Permanentka bude univerzální na oba typy lekcí (60 i 75 min). Podle toho, na jak dlouhou lekci přijdete, ubyde odpovídající políčko. U lekce 60 min jedno kolečko. U lekce 75 min kolečko a čtvrt. Pokud budete chodit pouze na jeden typ lekce, permanentku vyčerpáte celou. Pokud budete oba typy kombinovat, nějaké ty dílky možná zbydou. Za této okolnosti to uděláme tak, že jakákoliv zbylá část je vždy považována za celou lekci:-) A až permanentku dočerpáte, můžete dokoupit tolik lekcí, kolik potřebujete ve své cenové hladině:-)

Na  lekcích studia JógaLucieVlčková se potkáte s těmito lektory:

 • s Lucií Hrubou, lektorkou hathajógy a restorativní jógy, nově v rozvrhu lekce hathajógy ve středu od 17:00 (75 min)
 • s Gábinou Holbovou, lektorkou powerjógy - v pondělí od 9:15 (60 min) a od 17:00 (75 min) a nově také ve čtvrtek od 7:30 (60 min) - více se o Gábině dozvíte zde - https://www.jogaturnov.cz/clanek/lektorka-powervinyasa-jogy-gabina-holbova
 • s Jirkou Vlčkem na józe pro zdravá záda a vinyása józe - v úterý od 17:15 (75 min) a 18:45 (75 min) a nově také ve čtvrtek od 18:30 (60 min)
 • s Martinou Korálovou, lektorkou, která jógu studovala v Thajsku -  vždy v sobotu od 8:00 (60 min) na vinyása józe do 9:15 (75 min) na klidnější hathajóze (75 min vhodná pro začátečníky) - https://www.jogaturnov.cz/clanek/lektorka-jogy-martina-koralova

 • s Lucií Vlčkovou, na oblíbených lekcích jógy pro zdravá záda, které kombinují terapeutické cvičení (podle principů metody DNS prof. Koláře) s jógou a jsou skvělou prevencí potíží s pohybovým aparátem - v pondělí od 8:00 a 18:30, ve čtvrtek od 17:00, v pátek od 9:30 nebo na ashtanga józe, která je tradiční jógou, ze které vzešly ostatní dynamické styly jógy - v pondělí od 19:35, ve středu od 17:00 a 7:30

Informace, jak si zakoupit  permanentky na období od září 2019: 

Lekce budou probíhat v těchto týdnech:

 • lekce začínají v týdnu od 2.9.2019 (první sobotní lekce s Martinou jsou už 3.8.), konec lekcí v období  30.1.2020 
   
 • lekce neprobíhají o podzimních prázdninách 28.10. - 30.10., o Vánocích od 16.12. - 18.12. a od 23.12. do 3.1.
 • některé večerní lekce neprobíhají během dovolené Lucie  a Jirky od 5.-12.9. a ve čtvrtek 3.10. (školení metody DNS)

Celkem  se jedná o min 17 týdnů, ve kterých poběží lekce, platnost permanentek bude do 30. 1. 2020. Vy se sami můžete rozhodnout, jak pravidelně budete na lekce chodit. Čím pravidelněji, tím výhodnější pro Vás bude cena jedné  lekce. 

Vyberte si svůj typ jógy, den a hodinu lekce. Pokud se rozhodnete pro pravidelné cvičení, je výhodné zakoupit permanentku.

Cena lekcí:

 • jednorázový vstup 180 Kč, nováčci 1. lekce zdarma, pokud si založí účet na webových stránkách
 • 5 a více lekcí, 1 lekce/140 Kč ... modrá permanentka ...od 700 Kč (lze přijít na jakoukoliv z lekcí a lze přijít i vícekrát do týdne)
 • min 15 lekcí, 1 lekce/130 Kč ...stříbrná permanentka ...1 950 Kč (odpovídá pravidelnému cvičení 1x týdně, 2 týdny jako rezerva pro nemoc atd., lze přijít na jakoukoliv z lekcí a lze přijít i vícekrát do týdne)
 • min 25 lekcí, 1 lekce/120 Kč ...zlatá permanentka ...3 000 Kč (odpovídá pravidelnému cvičení 2x týdně, 5 týdnů jako rezerva pro nemoc atd., lze přijít na jakoukoliv z lekcí a lze přijít i vícekrát do týdne)
 • min 40 lekcí, 1 lekce/110 Kč ...stříbrná+zlatá permanentka ...4400 Kč (odpovídá pravidelnému cvičení 3x týdně, 5 týdnů jako rezerva pro nemoc  atd., lze přijít na jakoukoliv z lekcí a lze přijít i vícekrát do týdne)

Permanentka platí pro jednu osobu v danném období.

Pokud si chcete zakoupit permanentku, napište mi e-mail s následujícími informacemi. Já Vám odešlu fakturu. Je však pravděpodobné, že to nebude obratem, někdy to trvá i 14 dní. Tím se nestresujte, jste tzv. "v pořadí" - pravděpodobně vyřizuji předchozí emaily...:-) 

Pokud si o permanentku stihnete napsat do 25.8., budete ve slosování o 1 permanentku na podzimní sezónu zdarma. Toto slosování proběhne v posledním srpnovém týdnu:-)

 • pokud si o permanentku píšete poprvé, napište mi svojí adresu , je to fakturační údaj. Bez adresy si fakturu neuplatníte u Vaší zdravotní pojišťovny. Jógu proplácí většina zdravotních pojiš´toven;-). Samozřejmě mohu fakturovat i např. na Vašeho zaměstnavatele, zeptejte se, zda Vám cvičení neproplatí:-)  
 • ihned, jakmile tento e-mail pošlete, udělejte si počet rezervací odpovídající počtu zakoupených lekcí až do konce danného období. Nedělejte si však větší počet rezervací, než jste si zakoupili. V takovém případě budou Vaše veškeré rezervace smazány a budete je muset dělat znovu a "lépe". Toto opatření se snaží zamezit tomu, aby vznikaly tzv. falešně plné lekce, což se stávalo v celém předchozím roce.
 • Vystavení faktury mi může trvat i několik dní, Vy ale s rezervacemi lekcí neotálejte, místa se rychle  zaplňují. Rezervace na lekce budou otevřeny ve středu 31.7. odpoledne
 • Jakékoliv  dodatečné úpravy Vašich faktur budou zpoplatněny manipulačním poplatkem 200 Kč/faktura. Bývá Vás více než 200 a není v mých silách se zabývat fakturací jinak než napoprvé:-)
 • Vaši permanentku budu mít u sebe a jakmile dorazíte na některou z lekcí, řekněte si o ní.
 • seznamte se s obchodními podmínkami - http://www.jogaturnov.cz/obchodni-podminky a podmínkami a pravidly pro rezervace lekcí - http://www.jogaturnov.cz/clanek/podminky-rezervace-lekci

Rozvrh lekcí od září a rady nováčkům, jak vybrat lekci jógy:

https://www.jogaturnov.cz/kalendar/2019/36

Pomůcka pro nováčky při výběru lekcí:

 • Jóga pro zdravá záda a hathajóga plynou v pomalejším tempu, možná se ani nezapotíte, rozhodně se ale naučíte spoustu nového a určitě se příjemně protáhnete. Lucie i Jirka mají na józe pro zdravá záda každý trochu jiný přístup, zkuste oba a sami se rozhodněte, kdo Vám vyhovuje lépe. Tahle jóga je obzvláště vhodná pro ty, co mají nějaké potíže s pohybovým aparátem. Stejné to bude s hathajógou s Lucií ve středu a Martinou v sobotu, nejlepší je zkusit obojí a rozhodnout se. Tyhle lekce mají v rozvrhu * - jednu hvězdičku = fyzicky nenáročné.
 • Powerjóga, vinyásajóga nebo ashtangajóga je také pro úplné začátečníky. Jen je to jóga taková, přikteré budete dělat občas i nějaký ten klik, ale nebojte se, naučíme Vás všechno pěkně od začátku. Nejspíš se i zapotíte. Určitě se skvěle protáhnete a posílíte hluboké stabilizační svaly. Je to jóga velmi vhodná pro aktivní sportovce a ty, co se neradi nudí. Nudit se opravdu nebudete.-) Opět klidně nejprve zkuste více typů, různé lektory. Jiná bude powerjóga s Gábinou, jiná vinyása s Jirkou, jinak poplyne ashtanga s Luckou. Pozice budeme cvičit podobné, energie každého z nás osloví různé typy lidí:-) Tyhle lekce mají v rozvrhu ** - dvě hvězdičky = nějaká ta výzva tu občas bude:-)
 • Těšíme se na úplně každého:-)

pondělí:

 •   8:00 /   9:00 - jóga zdravá záda II - Lucie V.
 •   9:15 / 10:15 - power jóga - Gábina
 • 17:00 / 18:15 - power jóga - Gábina
 • 18:30 / 19:30 - jóga zdravá záda III - Lucie V.
 • 19:35 / 20:50 - ashtanga jóga - Lucie V.

úterý:

 • 17:15 / 18:30 - jóga zdravá záda - Jirka
 • 18:45 / 20:00 - vinyása jóga - Jirka

středa:

 •   7:30 /   8:45 - ashtanga jóga - Lucie V.
 • 17:00 / 18:15 - vinyása jóga kurz - Lucie V.
 • 18:30 / 19:45 - hatha jóga - Lucie Hrubá

čtvrtek 

 •   7:30 /   8:30 - power jóga - Gábina
 • 17:00 / 18:15 - jóga zdravá záda II - Lucie V.
 • 18:30 / 19:30 - vinyása jóga - Jirka

pátek

 •   8:00 /   9:15 - vinyása jóga - Lucie V.

 •   9:30 / 10:30 - jóga zdravá záda I - Lucie V.