YogaPoint

Systém on-line lekcí21. květen 2020

Rozvrh on-line lekcí:

úterý – powerjóga / PJ – Gábina 

středa – hathajóga / HJ – Lucka Hrubá 

čtvrtek – jóga pro zdravá záda / JZZ – Lucka V.  

pátek – vyásajóga / VJ – Lucka V.

sobota – powervinyásajóga / PVJ – Martina 

Pokud máte zájem o on-line lekce:

  1. Na www.jogaturnov.cz v rezervačním systému si udělejte rezervaci na vybranou lekci
  2. Z technických důvodů je lekce vypsaná VŽDY ráno, od 6 hod, na lekci se lze přihlásit do 4:00 (lepší tedy bude večer předtím;-))
  3. E-mailem Vám přijde nejpozději do 12:00 link a heslo na vimeo (kanál podobný youtube), kde bude lekce přihlášeným k dispozici CELÝ TÝDEN (ode dne zveřejnění)
  4. Hodnota lekce = jedno políčko na Vaší permanentce – máte možnost cvičit s videem celý týden, kolikrát budete chtít  
  5. Lekce bude většinou složena z několika menších bloků (po cca – 10-20 min), v celkové délce cca 40 - 60 min
  6. Vybrat lekcí/lektorů si můžete kolik chcete
  7. Pokud nemáte permanentku, nebo Vám došla a chcete ve cvičení pokračovat, napište si o ní emailem na lucie@jogaturnov.cz
  8. Zde najdete více informací o tom, jaké máme permanentky – https://www.jogaturnov.cz/clanek/rozvrh-zimajaro-2020-varianty-permanentek
  9. Pokud budete cvičit pouze on-line, permanentka bude virtuální, bude to vlastně počet lekcí, které máte nárok čerpat (čím jich bude více, tím je cena 1 lekce nižší - https://www.jogaturnov.cz/lekce/powerjoga

Paralelně s on-line lekcemi jógy si můžete zacvičit ve studiu, které funguje za zpřísněných hygienických podmínek.

Určitě je Vám zřejmé, že nedokážeme zajistit takový rozvrh, na jaký jste byli zvyklí, přesto věříme, že svoji dávku jógy si najdete. Snažíme se reagovat bezodkladně v situaci, která není jednoduchá pro nikoho z nás. Ze dne na den se všechny naplno staráme o své děti, se kterými se učíme, vaříme jim obědy a zajišťujeme jim celodenní program, protože máme školní či úplně malé děti. Do toho jsme se pustili do disciplíny, kterou zatím neumíme – natočit použitelné video v domácích podmínkách bez dostačujícího vybavení. Buďte prosím shovívaví. Věříme, že se budeme zlepšovat a profesionalizovat. Videa nejsou určena k tomu, abyste se na ně dívali z pohovky, rovnou podle nich cvičte:-) Vůbec neváhejte, roztáhněte podložky nebo se prostě natáhněte na koberec, klidně přizvěte manžela/manželku a pusťte se do cvičení. Pravidelná dávka jógy Vás udrží v kondici. Je důležité si uvědomit, že jóga  nás nejen posiluje a protahuje, ale také zajišťuje tok lymfy v těle. Jistě víte, že funkční lymfatický systém je základ dobré imunity a to teď bude hodně důležité. Hlavně však lekce jógy pomůže Vaší psychice a to bude v následujících týdnech úplně klíčové. Udržet si veselou mysl a pokud ne veselou, tak alespoň střízlivou, nepropadat panice, naučit se najít vnitřní klid i v rychle se měnícím vnějším světě. Je to výzva této chvíle a díky józe už máme natrénováno. Pouze pravidelné cvičení nám však tyto získané dovednosti uchová.

Myslíme si zkrátka, že by bylo škoda rezignovat na cvičení v době, kdy nám jóga může pomoci jako nikdy předtím.

Na závěr bych chtěla ještě vysvětlit toto. Z vyšší moci nám některým není umožněno provozovat naše služby. Přesto nám zatím nikdo neodpustil ani nájemné ani další náklady a pravděpodobně ani neodpustí. V tomto směru solidarita majitelů objektů nefunguje. Je důležité, abyste věděli, že naprostá většina příjmů z Vašich permanentek jde na náklady (nájemné, provoz rezervačního systému, povinné odvody...), menší část na plat lektorů. Pokud nám pomůžete tím, že budete ve cvičení pokračovat touto formou, věřím, že toto nelehké období společně překonáme a brzo se opět uvidíme na lekcích tak, jak jsme zvyklí.

Bude to jiné, ale ale s tím nic neuděláme. Bude to výzva jak pro nás, abychom Vás zaujali a udrželi Vaši přízeň, tak pro Vás, abyste si udrželi kontakt se cvičením, na které jste si mnozí vytvořili pozitivní návyk. Teď je ta chvíle, kdy Vám Vaše jógová praxe může přinést úplně největší plody - pojďme tuto příležitost, kterou nám prozřetelnost postavila do cesty, společně naplno využít:-)

Moc, moc nám chybíte. Mám za to, že tahle emoce je z videí patrná. Neobracíme se k neznámým cizím odběratelům, ale na Vás, konkrétní osoby, které často známe nejen měsíce, ale roky. V myšlenkách jsme s Vámi. Buďte s námi;-)


A v případě JAKÝHKOLIV otázek pište, volejte...za jakoukoliv zpětnou vazbu budeme v této chvíli opravdu vděční, dávejte nám ji:-)


Namasté;-)