YogaPoint

Vzhůru na plavbu do nového přístavu!24. srpen 2018

Mám velikou radost, že Vás mohu pozvat na novou a vzrušující plavbu:-)! Podařilo se mi najít místo, kde mohou probíhat veškeré mé lekce jógy, tzv. "pod jednou střechou". Po roce a půl hledání, několika měsících dojednávání se počátkem srpna zhmotnil několikaletý sen - nabídnout místo, kde se budeme moci věnovat józe v klidu, kde se nebudou střídat různé další aktivity. Věřím, že to bude místo vyladěné, nabité silnou energií, kam se budete těšit. Kde budeme mít společně možnost věnovat se tomu, co jóga nabízí - cestě k sobě samým.

Prakticky to znamená toto:

Již od pondělí 3.9. se veškeré mé lekce přesunou na novou adresu – Havlíčkovo nám. 54 v Turnově.

Jak mnozí víte, Havlíčkovo nám. je v samém centru Turnova, přímo zde na náměstí bývá v čase našich lekcí (ranních i večerních) vždy dostatek míst k zaparkování (i když přes den to tak nemusí působit). Navíc parkování je zde od 16 hod zdarma.

Lekce jógy budou v 2. patře budovy, kde sídlí mimo jiné Česká pojišťovna – vstup je tedy ze středu Havlíčkova nám., po pravé ruce budete mít papírnictví. Nevstupujte tedy z rohu náměstí a ulice 28. října, nejde se jako na Finanční úřad.

Lekce jógy budou ve 2. patře, obzvláště večer prosím přednostně využívejte výtah.

Jakmile vystoupíte z výtahu, půjdete chodbou doprava, kde na jejím konci opět po pravé ruce na Vás čeká nově zařízená šatna (část pro muže oddělená od části pro ženy) se skříní na pomůcky, naproti přes chodbu dámské a pánské WC, na dámském WC sprcha (možno i pro pány) a přímo proti Vám prostor na cvičení.

Vím, že Vám tuto informaci dávám tzv. „za pět min dvanáct“, ale věřte mi, že pokud by to bylo možné, informovala bych Vás třeba už v červnu. Jednání se však protahovala, smlouva byla podepsána až na počátku srpna a od té chvíle usilovně pracuji na tom, abych pro Vás připravila místo milé, klidné a čisté. Místo, kde si budete moci nerušeně zacvičit, odpočinout si a nabrat energii.

Moc se na Vás těším,

Lucie