Online lekce a video lekce

Co je online lekce?

 • úplně běžná lekce jógy nebo cvičení pro zdravý pohybový aparát
 • probíhá v reálném čase - ve stejném čase, jak jsou vypsány v rozvrhu a jak jste byli zvyklí na ně chodit
 • v rezervačním systému (RS) jí najdete v pravém sloupečku online

Co je pro online cvičení potřeba?

 • připojení na internet
 • počítač, tablet nebo chytrý telefon, vaše zařízení nemusí mít kameru
 • nainstalovat si aplikaci ZOOM
 • podložka na jógu a místo, kam si jí rozvinete a to opravdu nemusí být větší, než samotná podložka;-)

Jak si nainstalujete ZOOM?

Kdy budou lekce probíhat a jak se na ně přihlásit?

 • rozvrh online lekcí na následující týdny najdete zde a zde si také udělejte svojí rezervaci na lekci
 • PRVNÍ REZERVOVANOU LEKCI MÁTE ZDARMA
 • pro další rezervace je nutné si zakoupit Kredit - více o cenách lekcí a kreditu se dozvíte zde
 • s pravidly rezervací na lekce se seznamte zde
 • online lekce zároveň natáčíme a po jejich skončení zveřejňujeme také jejich video záznam (točíme pouze lektory nebo figuranty, se kterými jsme domluveni, nikoliv cvičící)
 • tyto záznamy jsou vždy cca hodinu po skončení dané lekce k lekci nahrány a každý rezervovaný na danou lekci má teto video záznam k dispozici celý následující týden v RS po přihlášení do svého účtu pod záložkou Videa
 • V CENĚ JEDNÉ LEKCE TAK MÁTE NEJEN ONLINE PODOBU LEKCE, ALE TAKÉ JEJÍ ZÁZNAM NA NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN
 • ať už se tedy chystáte na online lekci přes aplikaci ZOOM, nebo chcete cvičit po skončení lekce pouze z video záznamu, rezervaci si udělejte vždy na online lekci

Jak lekce probíhá?

 • 15 min před začátkem lekce přijde přihlášeným e-mailem odkaz do aplikace ZOOM a tento odkaz se také objeví u dané lekce v ROZVRHU v rezervačním systému
 • klikněte na tento odkaz buď v emailu nebo v rezervačním systému u danné lekce v Detailu
 • my už budeme do aplikace ZOOM připojeni, abychom na vás měli jednotlivě dost času a mohli s připojením na streamovanou lekci v případě potřeby poradit - takže nám klidně volejte
 • od té chvíle se můžete přihlašovat - tak, jak to budete stíhat - s každým se pozdravíme, odladíme, jak se slyšíme a jak nás vidíte
 • poradíme, jak si vypnout kameru, pokud nechcete, abychom vás viděli (je pro nás mnohem příjemnější, když si kameru necháte zapnutou - jako na lekci máme hned zpětnou vazbu, jak cvičení ladit, jaké tempo zvolit atd., nicméně pokud je vám to nepříjemné, kameru si vypnete)
 • přihlašujte se nejpozději 5 min před začátkem lekce
 • se začátkem lekce vám odpojíme mikrofony, abyste slyšeli vy nás, ale vzájemně jsme se, třeba i omylem nerušili
 • napodruhé už je celý proces mnohem jednodušší;-)
 • po konci lekce zůstáváme ještě 5 -10 min připojeni a vy nám můžete říci, jak spojení probíhalo nejen po technické stránce

Kolik streamovaná lekce stojí?

 • cena lekce je stejná, jako lekce ve studiu, dle vašeho Kreditu
 • k online lekci máte NAVÍC video záznam lekce na celý následující týden

Dojmy účastníků streamovaných lekcí


Jana

"Vyplatilo se mi pro osobní komfort připojit se včas a prostředí si osahat, vyzkoušet, co kliknutí tam i jinde udělají a jak z toho zpět na celou obrazovku. Připojení dobré, zvuk s obrazem synchronní, dokonce zvuk nezněl nijak plechově, kvalita zvuku byla vyhovující. Karimatka na lině, deka po ruce, noťas na stoličce, podle potřeby jsem si stoličku posouvala tak, abych viděla a nemusela rušit pozici. Mohu srovnávat s jarním obdobím, za mě je tento způsob mnohem lepší, protože cvičení nás všech probíhá v reálném čase, tady a teď. I v mém rozvrhu dne mělo cvičení jasně dané místo a neřešila jsem, kdy budu cvičit. Díky tomu to i rodina respektovala  jako pevný bod programu. Jsem moc spokojená, na Jirku jsem chtěla jít, vyzkoušet mužský přístup k józe a mé očekávání se naplnilo. Sotva jsem se hýbala, ale funěla jsem v rytmu nádechu a výdechu, přesně potřebuji vymezit v těle pevné body a na nich vystavět oporu pro dech i pro vše ostatní. To, že jsem za celou dobu cvičení myslela jen na své dýchání a pozice dokazuje, že se povedlo přenést atmosféru studia domů."


Dana

"Chci poděkovat za dnešní streamovanou lekci JZZ. Po více než měsíci cvičení na pondělních lekcích JZZ začaly pomalu ustupovat mé časté bolesti zad. Díky streamovaným lekcím mohu ve cvičení pokračovat podobným způsobem jako přímo ve studiu. Tato forma cvičení sice úplně nenahradí osobní kontakt, ale díky předcvičování doprovázenému podrobným komentářem je mnohem lepší než samostatné cvičení. Vědomí, že nás cvičí víc, je dobrou motivací nic nešidit a vydržet cvičit po celou dobu."


Jana

"...je to živější, povzbuzující proti "depce", i když jsi doma, tak se přeneseš z domácí klece mezi lidi jinam, je dobře slyšet i vidět. A ještě jedno nezanedbatelný plus" - když už se přihlásíš, tak Tě to dožene cvičit i když se Ti zrovna nechce, jinak Ti prostě lekce uteče a není žádné příště;-)"


Jitka

"...živé vysílání bylo super. Za mě rozdíl mezi živým vysíláním a předtočeným je v tom, že na  předtočené jsem se podívala v PC a tím, že bylo k dispozici ještě týden, jsem se nechala unést myšlenkou, že si zacvičím později. A skutek utek. Díky moc za živé vysílání a že to pro nás děláte. Zoom je skvělá aplikace. Také s ní pracuji. Těším se na další vysílání."


Irena

"Bylo to moc fajn, byl to adrenalin, jestli to všechno klapne nebo ne, no těšila jsem se jako malé děcko na Vánoce. Za sebe říkám, že je to bezva nápad. Já nejsem moc zkušená a dobrá v IT a nových technologiích, ale mám hroznou radost, že to šlo. Slyšet i vidět jste byli dobře a bylo to opravdu moc fajn, i přes tu obrazovku jste posílali pozitivní energii. Takže moc, moc díky a těším se příště."


Iva

"...moc Vám oběma děkuji za pomoc s počítačem. Tím, že je to v přímém přenosu je to pro mě ohromná výzva. Chtěla jsem to během instalace  zoomu vzdát, protože jsem si myslela, že to nedám, ale jsem ráda, že jsem to neudělala. To cvičení bylo super. Je to mnohem lepší než ze záznamu. Nahrazuje to alespoň z části  osobní kontakt, který  mi na jaře chyběl."


Bětka

"bylo to výborné - obraz i zvuk, neměla jsem pouze nainstalovanou webkameru a proto jsme se vzájemně neviděli a neslyšeli."


Markéta

"...cvičení včera bylo moc fajn, člověk měl fakt pocit, že je jak "normálně" na cvičení :) Když má někdo navíc ještě kameru, tak je tam zpětná vazba, což je výhodou, a mě to právě připomínalo tu přítomnost ostatních, že necvičím sama, a proto mi to také přišlo lepší než cvičení "jen" nahrané online. Po technické stránce všechno fungovalo parádně, s připojením nebyl  problém. Moc děkuju, že jste to takhle dobře vymysleli a můžeme s vámi aspoň takhle cvičit, už se těším na pondělí:)."


Naďa

"Absolvovala jsem včerejší jógu pro zdravá záda a moc se mi to líbilo, dobrý zvukový i obrazový přenos. Moc děkuji za takovou snahu pokračovat ve cvičení a ochotu s pomocí při připojováním ke streamu."