Postup a pravidla rezervací

Cílem našeho rezervačního systému je zjednodušit rezervace a platby otevřených Lekcí, Kurzů, Workshopů a Víkendů všem, kteří chtějí využívat naše služby. Díky rezervačnímu systému (RS) si můžete nabízené aktivity sami rezervovat nebo rušit. Účast na otevřených Lekcích, Kurzech, Workshopech či Víkendech, pořádaných naším studiem, není bez předchozí rezervace možná.

Každý nováček v našem rezervačním systému má nárok na PRVNÍ REZERVOVANOU LEKCI ZDARMA - tento nárok bude proveden automaticky při vaší první rezervaci.

Než se pustíte do rezervace lekcí, seznamte se s naším provozním řádem (PŘ) 
Rezervací na lekci či jinou akci souhlasíte s PŘ a těmito pravidly rezervace lekcí a akcí.

1. Nejdříve je nutná registrace (založení účtu)

 • Zaregistrujte se  - založte si v našem rezervačním systému (RS) účet. V RS klikněte na červené tlačítko +Přihlásit vpravo nahoře. Rozbalí se červené okno, kde klikněte na Nová registrace:

 • Po vyplnění údajů ve vašem novém účtu vám e-mailem obratem přijde potvrzení registrace ve formě odkazu. Pozor, někdy padá do spamu, zkontrolujte si jej. Pokud by vám email nedorazil, kontaktujte nás. Registraci potvrdíte kliknutím na zaslaný odkaz, který se otevře ve vašem prohlížeči. A to je celé, jste přihlášeni zpět v rezervačním systému (RS) a a můžete si rezervovat libovolnou PRVNÍ LEKCI ZDARMA. 
 • Po založení účtu už se budete přihlašovat emailem a heslem, poté kliknete na Přihlásit. Můžete zaškrtnout políčko Přihlásit trvale. Přihlásit do svého účtu se můžete také přes Facebook nebo svůj Google účet.

2. Poté je možné si udělat rezervaci na PRVNÍ LEKCI ZDARMA

 • U každé lekce či akce najdete vždy tlačítko Rezervovat, které vás přenese do rezervačního systému (RS) 
 • Rezervaci může provést pouze registrovaný klient, přihlášený do svého účtu, takže pokud nejste trvale přihlášeni, přihlašte se vpravo nahoře. 
 • Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost provést rezervaci on-line, je možné o rezervaci požádat formou SMS nebo telefonicky nebo e-mailem. Tímto však neručíme za včasné vyřízení vaší žádosti, ale uděláme pro vás maximum.
 • PRVNÍ LEKCI ZDARMA najdete pod záložkou ROZVRH. Na lekci, která má u sebe "íčko" v kroužku se prozatím nelze rezervovat - jedná se o lekce ve studiu, které z důvodu nouzového stavu aktuálně nelze provozovat. Rezervovat si můžete lekci online. Jak fungují tyto lekce, si přečtěte zde. Pokud na vybranou lekci najedete myší, uvidíte její detail. 
 • Pod záložkou Nejnovější kurzy, workshopy a víkendy najdete další typy akcí, postup rezervace je stejný.

 • Po kliknutí na lekci uvídíte větší detail a zde je možnost se na lekci rezervovat kliknutím na tlačítko Rezervovat. Emailem Vám přijde potvrzení o rezervaci lekce.

 • Vaše rezervované lekce najdete ve svém účtu. Vpravo nahoře v červeném poli klikněte např. na Moje rezervace:

 • Na svůj účet si můžete udělat maximálně 2 rezervace na jednu otevřenou lekci či jinou akci. Každou rezervací se vám odečte z vašeho účtu odpovídající hodnota Kreditu. Rezervovat si můžete dopředu do výše vašeho Kreditu tolik lekcí, kolik uznáte za vhodné a máte tak výhodu zajištěného místa na lekcích.
 • Rezervaci otevřené lekce v případě online lekcí můžete provádět až do doby jejího konce. Po skončení streamování bude zveřejněn u danné lekce záznam. Ten bude mít každý registrvaný na lekci týden k dispozici. Pokud jste se tedy nestihli připojit na stream včas, můžete si rezervaci přesto udělat a budete mít k dispozici alespoň záznam lekce.
 • U lekcí ve studiu v budoucnu uvidíte, kolik volných míst na lekci/akci zbývá. Např. ukazatel 7/14 na políčku lekce v rozvrhu např. znamená, že 7 míst je již obsazených z celkem 14 volných míst na lekci. 
 • Pokud na lekci nejsou volná místa, rezervujte se jako náhradník. Postup je stejný jako u řádné rezervace. Přijde Vám opět potvrzení e-mailem. Je naprostým pravidlem, že z každé lekce se někdo omluví. Na takto uvolněné místo se automaticky přeřadíte z místa náhradníka vy a rezervační systém vám pošle smsku, že můžete na lekci přijít. Tato sms zpráva přijde nejpozději 8 hod před začátkem lekce. Pokud zpráva do 8 hod před začátkem lekce nedorazí, místo se neuvolnilo. Obvykle se však místa uvolňují.

3. Storno podmínky rezervovaných lekcí

 • Pokud nemůžete na lekci přijít a nechcete přijít o svůj Kredit, nemusíte se nám omlouvat, ale je nutné rezervaci nejpozději 8 hod před začátkem lekce zrušit. Vpravo v tabulce vašich rezervací ve vašem účtu (po přihlášení se do RS) kliknete na ikonku koše. Pokud si rezervaci takto včas nezrušíte, odečtený Kredit bez náhrady propadá. Rezervace klientů jsou pro nás závazné a storno podmínky jsou neměnné. Na zrušení své rezervace máte právo a nám do vašich důvodů nic není. Neneseme však odpovědnost za zdravotní stav klientů, nepřízeň počasí, rodinné důvody klientů, dopravní situaci, volbu lekce apod. Rezervaci může zrušit pouze registrovaný klient, který danou rezervaci uskutečnil. Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost zrušit rezervaci on-line, je možné o zrušení požádat formou SMS nebo telefonicky nebo e-mailem. Tímto však neručíme za včasné vyřízení vaší žádosti, ale uděláme pro Vás maximum. Děkujeme za pochopení. Více o Kreditu si přečtěte zde.
 • Pokud lektor onemocní, snažíme se zajistit lekci alternujícím lektorem. Pokud se nám to nepodaří a dojde ke zrušení lekce z naší strany, přijde vám tato informace sms zprávou. V takovém případě se vám na váš účet vrátí Kredit za takto zrušenou lekci.
 • Lekce bude uskutečněna, pokud se přihlásí a zúčastní minimálně 5 osob, což je minimum pro její konání. Tento počet rezervační systém zkontroluje vždy 2 hod před začátkem lekce. Pokud dojde ke zrušení lekce z důvodu nenaplnění její kapacity, přijde vám upozornění sms. V takovém případě se vám na váš účet vrátí Kredit za takto zrušenou lekci.
 • V individuálním případě lze převést určitý počet nevyčerpaného Kreditu na jiné období - v případě, že se jedná o nepředvídatelnou zdravotní příhodu, která vcelku trvá déle než 4 týdny a kterou lze v plné délce doložit lékařským potvrzením.
 •  Studio Jóga Lucie Vlčková nenese žádnou zodpovědnost za změny klientova pracovního, sociálního či zdravotního stavu. V případě zásahu vyšší moci není Studio Jóga Lucie Vlčková povinno plnit své takto nastavené smluvní povinnosti řádně a včas, není odpovědno za náhradu případně vzniklé škody. Rovněž v případě epidemie typu koronaviru není Studio Jóga Lucie Vlčková povinno plnit své takto nastavené smluvní povinnosti řádně a včas, není odpovědno za náhradu případně vzniklé škody. Studio se však vždy vynasnaží ve vztahu ke svým klientům postupovat korektně, například umožnit jim čerpání lekcí v náhradním termínu nebo náhradní formou (on-line přenos lekcí atd.).
 • Lekce nejsou náhražkou za lékařskou péči. V případě, že účastník v současné době podstupuje jakýkoliv druh léčby nebo má jakékoliv zdravotní komplikace, zavazuje se před zahájením lekcí informovat lektora o této skutečnosti a o charakteru obtíží. Účastník také stvrzuje, že neužívá žádná psychofarmaka a nemá závažné infekční onemocnění.
 • Účast na lekcích je dobrovolná. Účastník nese po celou dobu trvání programu za sebe a za vše, co dělá, plnou odpovědnost. Pokyny lektora jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení. Účastník bere na vědomí, že může být v průběhu lekcí vystaven fyzickému, psychickému, či emocionálnímu zatížení. 
 • Účastník může kdykoliv lekce na vlastní odpovědnost opustit s vědomím, že Kredit za lekci či akci se nevrací.