Reference


Lenka P.

Powerjógu jsem s Luckou začala cvičit asi před 6-ti lety. Hledala jsem cokoliv, co by mi pomohlo od častých bolestí krční páteře, následné úporné bolesti hlavy, někdy i zvracení. Většinou to končilo tak, že jsem si "lupla" Paralen, aby to polevilo. Powerjóga byla něco naprosto úžasného - profesionální lektorka, která si nepřišla jen tak "s námi zacvičit", ale skutečně nás cviky a dýchání učila, ve všech pozicích rovnala, důkladně vysvětlovala provedení všech pozic. O něčem podobném jsem jen četla - jógová studia v Praze. Teprve s Luckou jsem poznala, co je powerjóga a její přínosy. Postupně jsem bez jógy nemohla být, pravidelně chodila na lekce. S Luckou jsem vyzkoušela i Asthangu jógu, powervinyasu jógu, v jejím studiu prošla i hormonální jógou, jógou pro zdravá záda. K powerjóze se ale opakovaně vracím, díky ní mám podstatně lépe zpevněnou postavu, naučila jsem se využívat dech a cviky v běžném životě, Paralen beru už jen na virózy. Při koronaviru je powerjóga (teď už i se skvělou lektorkou Gábinou) naprostý dobíječ energie, zklidňovač emocí (distanční výuka dětí a práce dohromady, bez možnosti jakéhokoliv jiného relaxu, psychicky vyšťaví). Navíc můžu zase "cvičit" i s Luckou, protože ač jsem už normálně nemohla chodit na její powerjógu v páteční dopoledne, záznam si teď pustím, kdy se to hodí mně.


prim. MUDr. Martina Kövári, kolegyně prof. Pavla Koláře,

MHA, Klinika rehabilitace a tělovýchovného lékařství 2.LF UK a FN Motol

Absolvovala jsem cvičení s Luckou a byla nadšená. Je to ideální propojení jógového cvičení s prvky trupové stabilizace. Skvělé pro prevenci bolestí pohybového aparátu. Už se moc těším na další lekci, alespoň on-line.


Magdaléna V.

Děkuji za senzační péči o nás, kteří se necháme vámi vést v naší znaze udržet si elán a vitalitu, ač je nám už i více let. Jste prostě úžasní, šikovní a nechybí vám ani humor. A jak zvládáte tu techniku....cvičím s vámi v obýváku, zapaluju si, jako ve studiu, svíčku a snažím se, pozorně vše plním...


Jitka K.

Moc děkuji za krásnou lekci, velmi se mi to líbilo. Mám pocit, že to přesně sedlo na mé problémy s rameny a zády zničenými prací od počítače. Poslední dobou mě trápí zase zánět v trapézu a už během cvičení jsem cítila znatelnou úlevu a bylo mi to velmi příjemné, jak se to všechno protahovalo a protáčelo. 


Irena B.

Včerejší cvičení bylo moc fajn, krásně jsem se zahřála a protáhla. Díky, že jsi a s týmem se snažíte vymyslet možné i nemožné, aby cvičení běželo dál. Opravdu před Vámi smekám, že na to máte energii a chuť v této zvláštní době. Ono se všechno zase srovná a budeme se vídat osobně, na to se moc těším. Jenom to musíme vydržet a přežít a díky Vám je to lehčí.


Jitka Z.

Děkuji za lekce, včera jsem si úžasně zacvičila ze záznamu lekce, když jsem zavřela oči a zaposlouchala se do tvého hlasu, rázem jsem se přenesla do studia. Jirka je úžasný figurant, hned se člověku lépe cvičí. Dnes se už moc těším na Jirku a zítra na Lucku, děláte to moc dobře, výborně, jen tak dál, držím vám palce. To dáme ♥️