Náš tým

Jiří Vlček – cvičení pro zdravá záda a powerjóga

Jiří Vlček – cvičení pro zdravá záda a powerjóga

Od dětství byl mojí největší radostí pohyb

Cvičení v mém podání je více racionálně zaměřené na správnost provedení, dávám víc důrazu na humor než esoteriku. Kladu důraz na fakt, že nic nejde hned a člověk má cvičit podle svých současných možností a nic nepřehánět. Pokroku se dosahuje pravidelností a vytrvalostí, ne silou. A hlavně dýchat:-)!

Gábina Holbová – powerjóga

Gábina Holbová – powerjóga

Jóga a já – já a jóga

Díky podpoře mého skvělého muže jsem vystudovala kurz instruktora jógy v Poweryoga Akademii Václava Krejčíka. Na kurzu jsem se toho dozvěděla mnoho o sobě, o józe a měla štěstí potkat spoustu opravdu skvělých a inspirativních lektorů. Charismatickou Katarínu Mikulandovou, výbornou Anetu Královou i samotného Václava Krejčíka. Ze zahraničních lektorů mě významně ovlivnil Gregor Maehle, přestože ho znám jen z knih a videí.

Zuzka Žoldošová – ashtangajóga

Zuzka Žoldošová – ashtangajóga

Loca samasta sukhino bhavantu – Kéž jsou všechny bytosti šťastny

Jóga je pro mě ideáním spojením jazyků, lásky k hudbě, fyzického pohybu, věčného studia a nekonečných výzev. V životě mě baví výzvy a věci, které ostatní moc nechtějí dělat, ale mě dávají smysl;-)

Lucka Hrubá – hathajóga

Lucka Hrubá – hathajóga

Pohyb je život a život je pohyb

Pohyb je život a život je pohyb. Neumím si to jinak představit, pohyb mě provází od narození a pevně doufám, že to tak bude až do mé smrti. Říkám o sobě, že jsem sportovec tělem i duší, i když jsem nikdy nedělala žádný sport profesionálně. Ale čemu jsem se kdy věnovala, tak vždy s velkou radostí, nasazením. A zároveň také s klidem, nic se nemá přehánět;-)