YogaPoint

Oslava mezinárodního dne jógy 2019

Sobota 29. červen 2019    Sobota 29. červen 2019

21. červen byl OSN na podzim roku 2014 vyhlášen Mezinárodním dnem jógyA  v roce 2015 se k oslavám připojilo téměř 200 zemí. Akce zaměřené na  jógu se konaly v řadě měst po celém světě. Na náměstí Times Square v New  Yorku cvičilo na 30.000 lidí, v Paříži se sešli zájemci u Eiffelovy  věže, na Tchaj-wanu dvě tisícovky lidí celkem 108krát zacvičily pozdrav  slunci...

Velkého zastánce má tento nově stanovený mezinárodní  svátek u indického premiéra Naréndra Módího, který je sám nadšený jogín.  Zakladatelé svátku doufají, že odstartují tradici, v níž nepůjde jen o  cvičení, ale především o vzájemné porozumění mezi národy.

Pojďte si užít mezinárodní den jógy

Pojd´me se již potřetí sejít na hezkém místě - po Pantheonu předloni a parku zámku Hrubý Rohozec vloni by se letošní ranní cvičení jógy mohlo odehrát v samém středu Turnova - v městském parku. Můžete přijít sdílet ranní protažení venku pod širým nebem s přáteli, či zkrátka s podobně laděnými  nadšenci a po cvičení si ještě chvíli užít posezení, sdílení, mlsání...tak by mohla vypadat  malá oslava mezinárodního dne jógy 2019 v sobotu ráno 29.6.

Kdy

sobota 29. 6. 2019 v ranních hodinách - viz program

Kde

městský park, sraz v jeho dolní části, za muzeem Českého ráje

Program

Sraz na akci je v 7:15 na místě

začátek cvičení v 7:30

konec cvičení v 9:00

Poté malý (či velký:-)) brunch / piknik pro zájemce.

S sebou bude vhodná pikniková či obyčejná deka (nebo podložka) a láhev vody k pití.

Akce bude vhodná pro všechny úrovně pokročilosti:-)

Cena

Akce je zdarma, ale jako malé vstupné můžete přinést něco malého na zakousnutí pro cca další 2 osoby - oříšky, ovoce, koláč, pokud se chcete  pikniku zůčastnit 

Rezervace na akci

Rezervaci na akci je dobrovolná - protože se však koná venku, je možné, že bude akce pro nepřízeň počasí zrušena či přesunuta na jiný termín - pokud si rezervaci uděláte, vše se dozvíte včas;-)


Těším se na Vás,

Lucie

Oslava mezinárodního dne jógy 2019
Obsazeno: 16/50
min. 12

Již nelze rezervovat místo


Fotogalerie z předešlých akcí

Mapa, kde se akce koná