YogaPoint

Powerjóga stream

Pondělí 16. listopad 2020 | 20.00–21.00

Obsazeno: 7/100
min. 6

Již nelze rezervovat místo

Cvičí:
Gábina Holbová
Adresa:
lekce je streamovaná
Cena:
(60 min lekce) 176 jednorázově /108 / 120 / 128 / 140 / 156 / podle typu zakoupené permanentky

Cíl lekce:

Letos bych ráda pokročila v tom, co jste se již naučili a vložila do lekcí větší plynulost a lehkost a pracovala s Vámi na dokonalém propojení dechu a pohybu. Na každé lekci kompletně posílíme a protáhneme tělo, občas lekci více zaměříme na některé partie. Je pro mě důležité, abyste se po mých lekcích cítili příjemně, proto se na konci vždy věnujeme poctivé relaxaci.

Komu je lekce určena:

Lekce powerjógy jsou určeny každému zdravému člověku, který touží se zklidnit a uvolnit a zároveň se nebojí dát si trochu do těla. Pokud nemáte dokonalou fyzičku, nebo se józe věnujete teprve krátce, nemusíte se ale bát, jistě se nám společně podaří vše v pohodě zvládnout.

Struktura lekce:

Lekce trvají 60 minut, během kterých se nejprve pár minut věnujeme zastavení v koloběhu dne, naladění se na svůj dech, poté vědomé práci s dechem a rozhýbání a prohřátí celého těla. Po zahřátí těla vplujeme do hlavní části lekce, ve které se věnujeme praxi pozdravů slunci a dalším ásánám ve stoji a poté vsedě a vleže. Na závěr každé lekce uvolníme tělo i mysl v důkladné relaxaci.

O lektorce Gábině si přečtěte zde: 

https://www.jogaturnov.cz/clanek/lektorka-powervinyasa-jogy-gabina-holbova

Zpět do kalendáře