Oslava mezinárodního dne jógy 2017

Lektor – Lucie Vlčková

21. červen byl OSN na podzim roku 2014 vyhlášen Mezinárodním dnem jógyA v roce 2015 se k oslavám připojilo téměř 200 zemí. Akce zaměřené na jógu se konaly v řadě měst po celém světě. Na náměstí Times Square v New Yorku cvičilo na 30.000 lidí, v Paříži se sešli zájemci u Eiffelovy věže, na Tchaj-wanu dvě tisícovky lidí celkem 108krát zacvičily pozdrav slunci...

Velkého zastánce má tento nově stanovený mezinárodní svátek u indického premiéra Naréndra Módího, který je sám nadšený jogín. Zakladatelé svátku doufají, že odstartují tradici, v níž nepůjde jen o cvičení, ale především o vzájemné porozumění mezi národy.

Pojďte si užít mezinárodní den jógy

ranní cvičení jógy v přírodě, s přáteli, či zkrátka s podobně laděnými nadšenci, s kulisou jedinečné památky Českého Ráje - jakou, to ještě upřesním, a po cvičení  posezení, sdílení, mlsání...tak by mohla vypadat malá oslava mezinárodního dne jógy 2018 v neděli ráno 24.6.

Termín

sobota 24. 6. 2017  v ranních hodinách - viz program

Kde

na nádvoří zříceniny hradu Vranov (Pantheon) na Malé Skále

Program 

  • 7:00- sraz na akci je na parkovišti pod hradem
  • 7:10 - odchod na hrad
  • 7:30 - začátek cvičení
  • 8:15 - konec cvičení 
  • Poté do 10:00 malý malý (či velký:-)) brunch / piknik pro zájemce
  • S sebou bude vhodná pikniková či obyčejná deka (nebo podložka) a láhev vody k pití
  • Akce bude vhodná pro všechny úrovně pokročilosti:-)

Náročnost

Náročnost  cvičení vhodné pro začátečníka i pokročilého

Cena

Akce je zdarma, ale jako malé vstupné můžete přinést něco malého na zakousnutí pro cca další 2 osoby - oříšky, ovoce, koláč, pokud se chcete  pikniku zůčastnit 

Přihlášení

Rezervaci na akci je dobrovolná - protože se však koná venku, je možné, že bude akce pro nepřízeň počasí zrušena či přesunuta na jiný termín - pokud si rezervaci uděláte, vše se dozvíte včas;-)